Pudulu ezers
Pudulu ezers atrodas gleznainā Madonas rajona vietā netālu no Veckalsnavas. Ezers ir privāts, tā platība 20 ha, vidējais dziļums 3-5m. Zivis - līdakas, asari, līņi, karūsas, brekši, raudas. Ir arī vēži. No 2007.gada būs pieejams jaunizveidots dīķis un foreļu makšķerēšana.
Puduļos var nodarboties ne tikai ar makšķerēšanu, bet arī ar dažādām citām aktivitātēm. Te ir iespēja atpūsties visai ģimenei – to nodrošina tenisa korts, volejbola laukums, kvadracikls, ūdensmotocikls (tad, kad nenotiek makšķerēšana). Protams, ir arī labiekārtotas un ērtas pārnakšņošanas iespējas.


Tam kalpo viesu nams ar 13 gultas vietām. Cenas - sākot no 10 Ls no cilvēka. Mājiņa pie ezera – sākot no 5 Ls no cilvēka, telts vietas – 3 Ls Licence makšķerēšanai no laivas - 3 Ls dienā, no krasta - 1,50 Ls dienā, laivas noma - 3 Ls dienā.
Kā nokļūt "Puduļos"?
Ceļš uz Puduli No Rīgas.
Jābrauc pa Rīgas - Pļaviņu - Madonas šoseju. No Rīgas līdz Puduļiem ir 150-160 km, te var nokļūt pa dažādiem ceļiem. Braucot pa Pļaviņu – Madonas šoseju, skaitot no Kalsnavas dzelzceļa pārbrauktuves, devītajā kilometrā jānogriežas pa labi, pēc tam jāseko norādei "Viesu nams Puduli". Detalizētāku informāciju var redzēt viesu nama mājas lapā vai saņemt no apsaimniekotāja Artūra, tel. 6349990.