Zivjaudzētava "Krāces"
Zivjaudzētava "Krāces" atrodas gleznainā vietā Alūksnes rajonā netālu no Apes. Skaistajā ainavā izveidots atpūtas komplekss, kurš izvietots ap centrālo objektu Grūbes HES. Tajā labi iekļaujas zivju audzētavas dīķi, maksas dīķis un neliela atpūtas māja, kas piedāvā atpūtas iespējas gan makšķerniekiem, gan katram, kurš vēlas baudīt atpūtu pie ūdens. Ideāla vieta makšķerniekiem iesācējiem un tiem, kam svarīgi ir izbaudīt efektīgus copes mirkļus. Dīķī var gadīties foreles svarā līdz 3 kG, vidējais svars ir aptuveni 1.5 kG. Zivju ir tik daudz, ka makšķerniekam, kurš māk ēsmu iemest dīķī, loms ir garantēts.
Tiem, kuri vēlas izbaudīt dabīgas foreļupes jaukumus un pārbaudīt savas iemaņas strauta foreļu un alatu makšķerēšanā, ir iespēja izstaigāt Vaidavas upes līkumus. Arī Vaidavā var gadīties nopietnas foreles svarā pat līdz 1.5 kG.Jūs vienmēr esat laipni gaidīti „Krāces”, lai:
Makšķerēšanas noteikumi.
Makšķerēšanas laiks pavasara – vasaras periodā: no 5:00 līdz 21:00, brīvdiena – pirmdiena. Makšķerēšana pa maksu atļauta foreļu dīķī, maksa ir atkarīga tikai no loma. 1 kG foreles cena ir 4.50 Ls.
Licencētā makšķerēšana atļauta Vaidavas upē Grūbes HES pieguļošajā upēs posmā.
Inventāru copei maksas dīķi var dabūt uz vietas, par to nav jāmaksā.
Kā nokļūt "Krācēs"?
Kartes paraugs. Ceļš uz Krācēm No Rīgas.
Brauciet pa Rīgas – Pleskavas šoseju līdz pagriezienam uz Alūksni, pēc tam vēl uz priekšu, kamēr šķērsojat Vaidavas upes tiltu. Pārbraucot tiltu uzreiz nogriežaties pa kreisi un jūs esat pie Grūbes HES, vēl dažus simtus metrus un ceļš beidzas pie zivjaudzētavas žoga. No Rīgas centra līdz zivju dīķim ir 185 km.

Saņemt papildu informāciju var pa telefonu - 29496005 (Dzintars) vai e-pastu;apeskoks@inbox.lv